DSC09369 resizelistonoh nataceni resize
V sobotu 18.2.2012 se od 20:00 na ČT1 vysílal další díl pořadu Zázraky přírody, ve kterém jsme měli krásný pokus Skleněné peklo a video s Listonohem letním.
Při natáčení pokusu Skleněné peklo byla celkem legrace. P. Kořen fedroval síru do zkumavky jak o život. Jediný, komu se to nelíbilo byl přítomný hasič, který celkem vtipně nadával.
Když se např. p. Kořen zeptal diváků: "... mám ještě přidat ?" a z obecenstva se ozvalo: ".... Anoooo... !!! ", vedle  nás se z úst hasiče nesly věty jako: "... Nééééééé...", ".... on se zbláznil.  Až se to rozprskne, jsem zvědavej, kdo to bude hasit, já ne..." Takže fakt zábava. A to se na nás před pokusem ještě přišel podívat televizní pyrotechnik a nechal si vše dopodrobna popsat. Byl to prima chlap a hezky jsme si popovídali. 

Natáčení záběrů listonoha se uskutečnilo v září 2011. Na výpravu jel tým Laborek v sestavě Milan, Matěj, Krtek, Honzič a příležitostný člen Marek. Počasí bylo na natáčení sice skvělé protože bylo pod mrakem, ale občas lehce sprchlo. Zatímco Krtek s kamerou SONY HC1 byl vždy úžasně chráněn, toto se nedalo říct o asistentech. Tak je to ale i v Zázracích přírody. Na obrazovce není vidět ta několika denní práce celého kolektivu, díky kterému takový prima pořad vzniká. Další fotky z našeho natáčení listonoha můžete prohlížet ZDE ve Fotogalerii. Zde jsou dvě videa z akce Listonoh III.

Stránky pořadu Zázraky přírody najdete ZDE.

Joomla templates by a4joomla