logo axisSpolečnost AXIS jakožto největší dodavatel na trhu IP kamer je průvodcem na cestě k inteligentnějšímu, bezpečnějšímu a lépe chráněnému světu. Axis je hlavním hybatelem probíhajícího přesunu od analogových k digitálním video dohledovým systémům. Nabízí řešení v oblasti síťového videa pro profesionální instalace, přičemž jednotlivé produkty a řešení jsou založené na inovativní a otevřené technologické platformě. Axis má více než 1400 zaměstnanců ve 40 pobočkách na celém světě a spolupracuje s partnery ve 179 zemích. Axis má od r. 2012 oficiální zastoupení v Praze. Axis je IT společnost založená v roce 1984 se sídlem ve Švédsku. Je zalistována na burze NASDAQ OMX Stockholm pod značkou AXIS. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com. 
Axis ma mimochodem na webovych strankach nekolik „zivych” streamu, najdete je ZDE. Laborky připravují projekt Včela - chceme přenášet video z proskleného úlu.

NetRex s.r.o.
 se zabývá vývojem a poskytováním služeb založených na aplikacích moderních síťových video technologií. Zkoumá a objevuje nové možnosti nasazení těchto technologií ve spojení s všudypřítomným Internetem a vidí, že tyto technologie, pokud jsou vhodně nasazeny, přináší lidem nové nevídané možnosti. Ať už se jedná o nové možnosti zajištění bezpečí, lepší kontrolu nebo zvýšení efektivity práce.
Vlajkovou lodí společnosti, a vůbec prvním produktem, který představili, je služba Vzdálený dohled NetRex. Ta nabízí zákazníkům velmi jednoduchým způsobem vzdáleně přes Internet sledovat své domovy, chaty, kanceláře, či provozovny a právě díky své jednoduchosti, užitným vlastnostem a příznivé ceně získala přízeň mnoha zákazníků. Pro zabezpečení rekreačních objektů nebo rodinných domů na trh uvedli novou dohledovou GSM kameru SimCam. Tato kamera výrazně rozšiřuje možnosti kontroly nemovitostí, například o odposlech sledovaného prostoru. Více informací naleznete na webu www.simcam.cz. NetRex spolupracuje se špičkou v oblasti síťových kamerových systémů, švédskou společností Axis Communications AB (www.axis.com). Společnost má světové vedoucí postavení v oblasti síťového videa a prosazuje posun od analogových k digitálním dohledovým systémům.
 

 

Joomla templates by a4joomla