Články

Zde najdete vše ze sekce články  ...

Z5 NV_222
První střípky informací:
Slánskou Noc vědců navštívilo rekordních 1082 návštěvníků. Věnovalo se jim 112 organizátorů.

Projektové dny
V rámci projektu Cestou přírodovědných a technických oborů napříč Středočeským krajem, o kterém podrobněji píšeme na stránkách školy, probíhaly v týdnu po jarních prázdninách Projektové dny pro ZŠ ze Slaného a okolí. V pondělí probíhaly přípravy a také nás čekala návštěva 3. třídy ze ZŠ Háje, kterou si mimo projekt
domluvila pí. učitelka Zímová.

Tak a je to za námi... 

Tým
Počítače i projektory vychladly, adrenalin je fuč, prázdné krabice od pizzy a obaly od baget jsou vytříděny do odpadu, světla zhasla a Řídící středisko letu Stratocaching 2014, které provozovaly LABORKY.CZ na naší škole se ponořilo do hrobového ticha a zdánlivého klidu.
Je to ale jen pár okamžiků, co zde byl cvrkot jako ve skutečném "hjůstnu".

Axis 2014
V lednu nám do Laborek dorazil vánoční balíček ad firmy AXIS. Již v prosinci jsem se dověděl od Dominiky Troost z AXISU, od Davida z NETREXu a Ivana z ŽÁDNÁ VĚDA, že nám AXIS věnuje tuto skvělou IP kameru pro naše projekty. Tento dárek má souvislost s projektem Stratocaching, kterého jsme se jako partner zúčastnili (viz článek níže). Velmi podobná kamera letěla také přímo na Dropionu do stratosféry a právě z ní byl realizován online stream letu. Velmi děkujeme za nádherný dáreček.

Podkategorie

Joomla templates by a4joomla